logo

O nás

Zdravie vnímame ako primárnu súčasť našich životných hodnôt. Jeho udržiavaniu napomáha zdravotná starostlivosť, ktorá predstavuje rozličné zdravotnícke výkony. Ich významnou súčasťou sú diagnostické vyšetrenia, ktorých cieľom je rozpoznať chorobu, resp. stanovenie  správnej diagnózy, čo je nevyhnutnou súčasťou každého liečebného procesu.

Diagnostika v súčasnosti využíva rôzne vyšetrovacie metódy. Patria k nim moderné vyšetrovacie metódy formou počítačovej tomografie (CT) a magnetickej rezonancie (MR).  Práve tieto umožňujú veľmi presné a podrobné zobrazenie tkanív a orgánov ľudského tela, čo predstavuje jedinečný medicínsky prínos pre ošetrujúceho lekára, a samozrejme, v konečnom dôsledku pre pacienta a jeho cielenú efektívnu kvalitnú liečbu.
Spoločnosť AB DIAGNOSTIK a.s. zastrešuje činnosť viacerých neštátnych diagnostických pracovísk realizujúcich vyšetrenia v oblasti rádiológie s využitím moderných zobrazovacích metód vo forme počítačovej tomografie (CT) a magnetickej rezonancie (MR) od roku 2014, ktoré sa nachádzajú vo viacerých lokalitách na území Slovenskej republiky.
Cieľom spoločnosti je optimalizácia procesov poskytovania zdravotnej starostlivosti na uvedených pracoviskách s dopadom na dynamické zlepšovanie kvality a dostupnosti poskytovanej zdravotnej starostlivosti využívaním odborného potenciálu skúseného zdravotníckeho personálu, moderného prístrojového vybavenia ako aj materiálno-technického zabezpečenia a efektívnym manažmentom pacienta pri vyšetreniach CT a MR.

Prioritou spoločnosti pri vytváraní optimálnych podmienok súvisiacich s činnosťou zastrešených pracovísk je výkon kvalitnej, dostupnej, včasnej diagnostiky tvoriacej základ pre liečbu pacienta a jeho spokojnosť s poskytovanými službami diagnostického pracoviska.

 

Ing. Peter Sobota, MPH, MSc.
predseda predstavenstva AB Diagnostik a.s.AB Diagnostik a.s., Legionárska 7158/5, 911 01 Trenčín, Email: info@abdg.sk


Zmluvní partneri našich pracovísk: Zmluvne poistovne - VŠZP - AB Diagnostik Zmluvne poistovne - DOVERA - AB Diagnostik Zmluvne poistovne - UNION - AB Diagnostik

© Všetky práva vyhradené - www.abdiagnostik.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.abdiagnostik.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies