logo


Pre lekárov

V prípade, ak má pacient vypísanú žiadanku od nezmluvného lekára alebo od nezmluvnej ambulancie, všetky vyšetrenia, na ktoré ho táto ambulancia odosiela, si musí pacient hradiť v plnej výške sám. Na uvedenú skutočnosť musí upozorniť odosielajúci lekár.

Prečo práve naše služby?

  • Výkonný MR systém Siemens Verio 3 Tesla a komplexná hardwarová a softwarová výbava umožňujú vykonávať vyšetrenia v súlade s modernými vyšetrovacími postupmi vo vysokom rozlíšení.
  • Široký vyšetrovací priestor s priemerom 70 cm a dĺžkou 173 cm pre vyšší komfort pacienta hmotnosti až do 250 kg - maximálny obvod tela v najširšom mieste 180 cm!
  • Rýchle a jednoduché objednávanie pacientov.
  • Promptné spracovanie nálezov.
  • SMS notifikácia pacienta o vyhotovení nálezu vyšetrenia.
  • Možnosť elektronického zasielania zašifrovaných nálezov indikujúcemu lekárovi.

Dokumenty k vyšetreniu

Kontraindikácie

Starší typ kardiostimulátoru je absolútnou kontraindikáciou! U MR kompatibilných kardiostimulátorov je vyšetrenie možné po konzultácii s príslušným arytmológom, žiadame upozorniť na KS pri objednávaní. Pri prítomnosti kovových implantátov, cievnych svoriek, chlopňových náhrad, gravidity, laktácie a klaustrofóbie je nevyhnutná konzultácia lekára MR. Prípravu pred vyšetrením prosíme skonzultovať s personálom MR pracoviska.

Aké vyšetrenia ponúkame?

MR mozgu
MR chrbtice
MR krku
MR mediastina, dutiny brušnej, panvy
MR angiografia
Whole body MRI
MR muskuloskeletálneho systému
MR mamografia

Zmluvná spolupráca a objednávanie

Naše pracovisko má zmluvy s týmito zdravotnými poisťovňami: DÔVERA, VŠZP, UNION

Možnosť vyšetrenia aj pre samoplatcov (osôb žijúcich v zahraničí, ktorí si neplatia zdravotné poistenie na Slovensku) na základe štandardného postupu a žiadanky na MR vyšetrenie vystavenej odborným lekárom a cien podľa cenníka.
Objednávanie iba telefonicky, alebo osobne na pracovisku.AB Diagnostik a.s., Legionárska 7158/5, 911 01 Trenčín, Email: info@abdg.sk


Zmluvní partneri našich pracovísk: Zmluvne poistovne - VŠZP - AB Diagnostik Zmluvne poistovne - DOVERA - AB Diagnostik Zmluvne poistovne - UNION - AB Diagnostik

© Všetky práva vyhradené - www.abdiagnostik.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.abdiagnostik.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies