logo


Kontakt

Oznámenie o plánovanej komplexnej rekonštrukcii pracoviska CT a MR

Vážená pacientka,

Vážený pacient,

 

pracovisko spoločnosti ALFAMEDIA v Trenčíne Vám ponúka možnosti diagnostických vyšetrení na MR a CT zariadeniach už viac ako 10 rokov. Všetci vnímame, že za tých ostatných 10 rokov došlo k výraznému technologickému pokroku. Ten sa nevyhýba ani zdravotníctvu, ani MR a CT prístrojom.

Každý poskytovateľ zdravotnej starostlivosti sa snaží svojim pacientom poskytnúť zdravotnú starostlivosť na najvyššej možnej úrovni skĺbením jeho personálnych a technických resp. technologických možností.  Dovoľujeme si Vás preto  informovať, že rovnako tak aj naša spoločnosť sa rozhodla pristúpiť po 10 rokoch k realizácii modernizácie zdravotníckeho zariadenia v objekte vojenskej Polikliniky v Trenčíne na Partizánskej ulici.

Prípravné práce a následná náročná komplexná rekonštrukcia je projektovaná na mesiace júl až september 2024. Nakoľko je plánovaná rekonštrukcia pracoviska spojená s inštaláciou nových prístrojov na pracovisko, a to ako prístroja magnetickej rezonancie (MR) tak aj počítačovej tomografie (CT), vyžaduje si dočasné prerušenie všetkých činností vrátane objednávania, tj služieb recepcie. (Uvádzame, že vo veci kontaktovania bude k dispozícii  emailová adresa alfamedia.trencin@abdg.sk).

Touto cestou si dovolíme ubezpečiť všetkých pacientov, že je nám zrejmý dopyt po MR a CT vyšetreniach z čoho dôvodu  aktuálne vytvárame v rámci personálnych a prístrojových kapacitných možností časový priestor pre čo najväčší počet pacientov čakajúcich na vyšetrenie. Naši pracovníci  kontaktujú pacientov vo veci ich jednotlivých termínov vyšetrení, prípadne ponúkajú možnosť  ošetrenia na iných sesterských pracoviskách (webová stránka www.abdiagnostik.sk).

 

Vážená pacientka, vážený pacient,

záverom si dovoľujeme znova konštatovať, že veľmi citlivo vnímame obrovský dopyt po vyšetreniach realizovaných na našom pracovisku. Z toho dôvodu sa budeme snažiť zrealizovať rekonštrukciu v plánovanom termíne a sprístupniť tak čím skôr najmodernejšie technológie a prístrojové vybavenie pre pacientov, ktorí sa na nás obrátia s požiadavkou o diagnostické vyšetrenia.

Ďakujeme za pochopenie a veríme, že avizovaná rekonštrukcia pracoviska bude prínosom v kvalite a dostupnosti zdravotnej starostlivosti nielen z regionálneho pohľadu ale najmä z pohľadu modernizácie prístrojového vybavenia a prínosu inovatívnych technológií.

 

Kolektív pracoviska ALFAMEDIA v Trenčíne

 

Návrhy a podnety pacientov:

Vyplniť formulár

Kariéra

Informácie o voľných pracovných pozíciách poskytujeme prostredníctvom elektronickej pošty info@abdg.sk .

Pracovisko CT Trenčín - Alfamedia

Pracovisko CT Trenčín – ALFAMEDIA s.r.o.
adresa pracoviska: Partizánska 3731, 911 01 Trenčín
pevná linka: 032 / 6423105
mobil: 0918/888 118
e-mail: alfamedia.trencin@abdg.sk
GPS: 48.8837 N, 18.0391 E

Ordinačné hodiny:

PO – PIA: 06.00 hod. – 20.00 hod.
SO:  nepravidelne podľa objednávky

Objednávanie a vydávanie výsledkov:
PO – PIA: 07.00 hod. – 15.30 hod.

Telefonické objednávky

pevná linka: 032 / 64 231 05
mobil: 0918 / 888 118

Zmluvy so zdravotnými poisťovňami:

VŠZP, DÔVERA ZP, UNION ZP

Kde nás nájdete:

Budova Vojenskej polikliniky
MHD – zastávka autobusu č.1,2,11,17,22,28 (z autobusovej stanice),
č.3,5,15 (zo Zámostia), č.8,18,24 (zo Sihote)

 Fotogaléria nášho pracoviska


AB Diagnostik a.s., Legionárska 7158/5, 911 01 Trenčín, Email: info@abdg.sk


Zmluvní partneri našich pracovísk: Zmluvne poistovne - VŠZP - AB Diagnostik Zmluvne poistovne - DOVERA - AB Diagnostik Zmluvne poistovne - UNION - AB Diagnostik

© Všetky práva vyhradené - www.abdiagnostik.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.abdiagnostik.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies